scorecardresearch

Yeni Karakter : Gizli Silah ZAC ve Yetenekler Ön İzlemesi Sihirdar Vadisi Farkı İle

6.991 izlenme
Kategori Oyunlar
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Sabah 7'de bile durmadan güncel içerik tutuyoruz ve Zac'in ilk görüntülerini sizlere sunuyoruz

Cell Division (Passive): Zac'in yeteneklerinden biri rakibine isabet ederse bir parçası yere düşer. Zac, bu düşen parçayı alarak canını doldurabilir. Zac ölünce dört yaşam parçasına bölünür. Bu parçalardan sağ kalan olursa Zac hayata geri döner. Sağlığı ise hayatta kalan yaşam parçasına bağlıdır.

Stretching Strike: Zac, belirli bir hizadaki hedeflere çift elle yumruk fırlatır. Bu yumruk, belirlenen hizadaki düşmanlara hasar verir ve onları yavaşlatır.

Unstable Matter: Zac'in vücudu dışarı doğru patlayarak etrafındaki düşmanlara düz (flat) hasar verir. Ayrıca, düşmanlar maksimum sağlıklarına bağlı olmak koşuluyla ekstra hasar alırlar.

Elastic Slingshot: Zac hareketsiz kalarak belirlediği noktaya doğru atılmak için hazırlanır. Atılmaya hazırlandığı mesafe Zac'in yeteneği doldurduğu miktara göre belli olur. Zac, kendisin hedeflediği bölgeye doğru fırlatı ve yere iniş yaptığında etrafındaki düşmanlara hasar verir ve onlarda stun (sersemletme) etkisi yaratır.

Let’s Bounce: Zac, havaya sıçrar ve hemen ardından yakındaki düşmanlara vurur, onları yavaşlatır ve onlara hasar verir. Havalandıktan sonra üç kez zıplar ve her yere çarptığında hasar verir.
Etiketler